Civet MiskiGül YağıKamboçya (UD)KokuLavantaMakaleNatüreL KokularOud (UD)Özel KarışımPaçuliSandalVetiverVideo
Trend

Kambodi (Kamboçya UD) Natürel

Esans7 (Kamboçya Ud 'oud')

Kamboçya Ud (oud) Natürel Yağ

Özel Kamboçya Udu Hakkında Genel Bilgiler.

Kamboçya Udu Nedir Nasıl Kullanılır? Kamboçya kokusu!

 

Hakiki kambodi “kamboçya” Oud Videolu Anlatım..

gÜL yAĞI
gÜL yAĞI

Bu konumuzda  sözü fazla uzatmadan   kamboçya ud kokusu hakkında detayları  aşağıdaki  paylaştığımız yeni  videomuzdan izleyebilirsiniz. Oldukça  uygun  fiyata olan kaliteli  ud hakkında  tüm bilgilere özetle   ulaşabilir bilgiler edinebilirsiniz.  Bize  ulaşmak için  youtube  video açıklama kısmından  whatsapp numarımızı iletişim adreslerimizi bulabilirsiniz.

KARIŞIK NATÜREL KOKULAR
KARIŞIK NATÜREL KOKULAR

Bildiğiniz  gibi kambodi udu en çok tercih edilen ve daha  çok  bulunan  ud kokuları arasında yer alır. Ancak ud kokuları pahalı olduğundan  türlü  türlü  oyunlar olabiliyor. Birçok kişi  hakiki natürel olarak  aldığı  kokuların  aslında natürel olmadığını bilmemektedir.  Genel olarak kamboçyada olmasada  udu hindi  kokusu az bulunduğu için   naturel olmayanlar var  ama  naturel olup da kalitesi   kötü olanlar çok olabiliyor.

Cuma Selamlığı Kokusu
Cuma Selamlığı Kokusu

Fakat kamboçya ud kokusu  genel olarak her yerde bulunabilir  fakat  çok pahalı olanları olduğu gibi  normal seviyede   uygun olanları da var ama bu uygun dediğimiz  fiyat genele göre  tabiki  pahalı ancak  değer.

sandal
sandal

Kambodi ud kokuları arasında en iyisi olarak bilinir  sürünmek için kendi içinde birçok nota barındırır kendi kendine  zaman içinde  ilk sürünmeden sonra daha  da açılarak çok iyi rahiyalara  geçiş yapar kalıcılık çok iyidir.  İlk defa ud kullananlar  alışması gerekir bu  kişiden  kişiye  değişir.  Çünkü ud kokuları ve özellikle   natürel   odunsu kokular   ve ud kokuları  her insan aşina olmadığı için  tuhaf gelebilsede alışınca vazgeçemediği  kokular arasında yer alır.

Kırmızı Gül
Kırmızı Gül

koku profili söyle:

Sıcak, dumanlı, orta  derecede sert, yumuşak, keskin, yavaş  yavaş  yayılan, kıvamlı,  küflü, odunsu,  ağaç kokan,  toprak nüansları  ile ıslak orman kokusu, reçinemsi,

 

Misk kedisi (civet miski )
Misk kedisi (civet miski )

Çok  yoğun,  kıvamlı,  akışkan,  koyu kahve renkli, ilk başta ekşi  hayvansal koku ile başlar  bu nota  30 dk içinde  topraksı kokuya geçerek  odunsu  rahiyalar ile  topraksı koku yağmurdan sonra yağan  toprak kokusu,  sonrasında açılarak  devamla  tatlı aroma   ve  küflü kitap kokusu, sandalımsı  rahiya, ile devam ederek ciltten cilde  değişir.

Bir damla sürmeniz  yeterli olacaktır.

UD (OUD)

Bizde ki  bulunan kamboçya ud kokusu içeriği:

Biz  ud kokusunu daha  kaliteli hale  getirmek için bir kısmını  işledik.

Natürel   özlerle.  Paha biçilmez çok  değerli  notalarla  zenginleştirdik.  sadece bir kısmını.  Bir kısmı ise  sadece    kamboçya ud  orjinal hali…

  • 1  ml   civet miski 25  ml içine. Civet miski  oud içinde  en  iyi şekillenen  ve dünyanın en pahalı kokuları arasında yer alan misk kedisinden elde edilen  civet miski oud kokusundan daha  pahalıdır.  biz  kaliteye kalite katmak daha  iyi  rahiya elde etmek için civet ekledik.  zaman içinde  civet miski  oud kokusunu  diğerlerinden  eşşiz   kılmaktadır..
  • 1 ml hakiki Isparta  gül  yağı….  sıcak  tatlılık  sabitleyici kalıcılık  afrodizyak  etki  ve  iyi kombine..
  • 0,30 ml  absolute  distile  vetiver  (kabe samanı)   vetiver   absolut  distile  en pahalı olanıdır.  Yumuşak , sıcak,  kalıcılık  en son notada ciltte  24 saatten  fazla .  kambodi ud kokusunu baharatlandırmaya  yarayacak az konuldu zaten.. Dengeli  şekilde.
  • Himayala lavanta  (lavanta  yağı genelde çok keskin olur  ancak  himalaya  kalitede ön planda  çiçek deryası  sabunumsu  kırlarda dolaştığınızın hissi veren iyi bir nota oldukça az  eklendi )  lavanta  tehlikeli bir notadır ayar kaçarsa  bozar  kokuyu  baskındır.  bu yüzden ortalama  3  damla ile  yetindik..
  • sandal  yağı hakiki  az miktar eklendi..  oud kokusunu biraz olsun  hafifletti.  günlük kullanıma  uygun oldu..
  • az miktar  Paçuli (tefarik)  konuldu…
  • yarım ml  üzeri  40 senelik  ağaçtan elde edilen  çok  kaliteli  ud-i hindi  eklendi ki bu Kamboçya ud kokusunu  7 tık öte kalite demektir.

Genel olarak   koku  kamboçya udu olduğunu unutmayın bu   kombine  sadece  günlük kullanım kamboçya ud kokusunun   sertliğini   gidermek ve daha  kaliteli olması için.  normalde bu karışımlar ile  oud kokusu fiyat olarak üstüne  3 kat ekler.  en azından bir ml  civet miski  10 ml  Kamboçya ud kokusu  fiyatına bedeldir.  gerisini  hiç  saymıyorum  fakat biz  uygun  yaptık kokuyu herkes kullansın…. Sahte, sentetik ve  sadece çok  pahalı  diye  ud kokularını  gerçek sanmayın evet   udu hindi  pahalı  ama  hepsinin gerçek olduğu anlamına gelmez. Bizler  ürünümüzün arkasındayız.

Önemli kısmı okuyunuz!

Bu yüzden test ettirebilirsiniz. içinden bir damla dahi olsa  su çıksın  geri iade alırız.  Şuana kadar hiçbir ürünümüzden olumsuz  geri  dönen olmadı  her müşterimizden memnuniyet  sözlerini  duyduk.  Önceliğimiz müşteri memnuniyeti  ve  insanların  natürel kokuları bilmeli  ve  kullanmalı.  Çok para  ile satmak yerine  az öz kar ile kitleye  ulaşmak ve  dünyanın  her bir yanına ulaşıldıda….

kabe esansı
ESANS

Şunu da belirtmem gerekir ki;  kokucu çok ama kokucu yok.  (yani  koku satan çok para öncelikli  amaç  satmak. iF (esans7.com) ailesi  ise öncelik müşteriye  kokuyu  gerektiğinde  3 saat  boyunca anlatmak   dilerse alır dilerse almaz.

 

gül yağı ısparta
GÜL YAĞI

Kimseye de bu zamana kadar  al al  demedik yeri geldi maddi durumu  iyi olmadığı için almaması için  uyarı  yaptık..  koku satan kişi  kokuyu  anlatabilmeli. kimyasını, simyasını,  psikolojisini, kokunun kokusunu dahi anlatabilmeli, oranları, notalanması, menşei,  yılını,  tadını,  kalitesini, birçok şeyini  yani kısacası kokuyu anlatabilmeli.  kem kum etmemeli.

Ürününü  dahi anlatamayan, kokuya hakim olmayan kişiler koku satıcısı ama kokucu  değildir. Bu yüzden çekinmeden   alacağınız nere olursa olsun  yeri gelir  bir saat  bile soru sorun. Çünkü  aldığınız ürün  ucuz  değil.  sonuçta  10 tl de olsa para bu kolay kazanılmıyor ve kullandığınız kokuyu da bilmeniz gerekir.

Yazımızı bitiriyoruz en altta  videomuzu izlemenizi  tavsiye ederiz.

Sonuç:  Yanlış  anlaşılma olmasın biz malımızı  övmekten   beri duran kişileriz. Bu yüzden  sakın öyle algılamayın sadece bilmenizi istedim. Yoksa  demiyorum ki dünyadaki en iyi koku  bu.  her zaman iyinin iyisi vardır. 1. kalite  de  diyemem çünkü  kalitenin kalitesi var.  40 senelik  ağaç ile  200 senelik  ağaç oud aynı olamaz.

Bize  ulaşabileceğiniz bilgiler

Tüm sorular ve istekleriniz için bize ulaşınız: İstediğiniz herhangi bir esans koku istekleriniz için bana ulaşabilirsiniz. iletisim@ibrahimfirat.net ibo.firat@gmail.com Tlf: Whatsapp: 0531 289 87 39 (İbrahim Fırat “ANA İLETİŞİM” ) 0 537 686 89 19 (Kasım Fırat )

Hakiki Kamboçya Ud (oud) Natürel Yağ (esans7.com)  Video izle

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı